Inp Group

Helista +372 50 57 727 või saada e-mail :  info@inpgroup.ee

Email again:

Palkmaja nõuanded :

Palkmaja Olev

 

Otsite hubast kodu, kus oleks ühendatud tänapäevane loodussõbralik maailmavaade meie esiisade traditsioonilise ehituskunsti ja -väärtustega?

 Ehitasime maja kaasaegsele noorele perele, kes hindab omaette elamise võlu ja pooldab nö öko-maailmavaadet, kuid ei vaja hetkel veel ülemäära palju ruumi või liigset luksust. Palkmaja Olevi näitel saame kindlalt väita, et isegi väiksemat sorti palkmaja võib olla valgusküllane, mugav, soe ja mõnus elupaik. Majas on kaks korrust, kus peamine elutegevus on planeeritud esimesele ja väike lisaruum teisele korrusele.

 Ruumi on jäetud ka tulevikuplaanidele. Miks mitte ehitada maja kõrvale oma kätega saun, rajada maja taha maasikapõld või kasvatada öko-viinamarju?

 Palkmaja Olevi alumisel korrusel on valgusküllane elutuba-köök, vannituba, tualett ja saun. Läbi maja kahe korruse kõrgub hall, mille suur aken pakub suurepäraseid vaateid ümbruskonnale. Ülemisesel korrusel asub tore lavats.

 Lisaks kuulub palkmaja Olevi juurde mõnus terass, kus saate küllatulnud sõpru võõrustada, laupäevahommikusi pannkooke süüa või mõnda head raamatut lugeda.

JOONISEDVAATED VÄLJASTVAATED SEEST