Inp Group

Helista +372 50 57 727 või saada e-mail :  info@inpgroup.ee

Email again:

Palkmaja nõuanded :

Palkmaja Kaleviste

Otsite avarat kodu, kus oleks ühendatud tänapäevane ruumikus ja valgusküllasus meie esiisade traditsioonilise ehituskunsti ja -väärtustega?

 Ehitasime maja kaasaegsele perele, kes vajab palju ruumi ja õhku, kuid samas hindab kodusoojust ja looduslähedust. Palkmaja ei ole enam ammu ainult madalate lagede ning suitsunud seintega pime ja kitsas ehitis. Pakume teile võimalust elada kahel valgusküllasel korrusel, kogupindalaga 135.5 m2. Siia mahub vajadusel kõrvuti elama ka mitu põlvkonda tegusaid eestimaalasi. .

 Ruumi on jäetud ka tulevikuplaanidele. Miks mitte istutada maja taha sõstrapõõsaid; panna algus ürdiaiale, millest korteris elades korduvalt unistasite või ehitada lastele oma mänguväljak koos mängumaja, suure liivakasti ja ronimisredelitega?

 Palkmaja Kaleviste alumisel korrusel on avar elutuba-köök, suur vannituba, tualett, saun ja abiruum. Ülemisel korrusel asuvad magamistoad, lisaks võib sinna sisustada näiteks külalistetoa, kodukontori, käsitööruumi vms. Teisel korrusel on samuti mõnusalt ruumikas rõdu, kus näiteks lamamistoolis päikesevanne võtta, head raamatut lugeda või miks mitte ka tööasjadega tegeleda.

 Lisaks kuulub palkmaja Kaleviste juurde avar terrass, kus saate pikkadel valgetel suveõhtutel nautida päikeseloojangut, head seltskonda ning mõnusat sööki.

JOONISEDVAATED VÄLJAST